top of page

Chicago - Другий Дім. Екскурсії для місцевих.


Запрошую всіх бажаючих на україномовні безкоштовні пішохідні екскурсії по Чикаго !

Чикаго часто називають "другим містом" , порівнюючи його з Нью-Йорком. Якщо для вас , так як для мене , Чикаго є другим домом, то погодьтесь , що наше місто є самодостатнім і не потребує доводити комусь свою першість. Якщо ви, як і я, любите розмовляти про історію Чикаго, дізнаватись про архітектурні та культурні пам`ятки - ці екскурсії для вас. Якщо ви хочете дізнатись про наше місто більше, щоб потім цікаво знайомити з ним своїх друзів - я докладу всіх зусиль щоб екскурсія була корисною та інформативнішою, ніж стандартні туристичні маршрути.

ВАЖЛИВО : Для участі потрібно попередньо зареєструватся, написавши на цю адресу: maria@fifthwave.info . Вкажіть своє ім`я та кількість гостей, які будуть з вами. Обов`язково напишіть котра дата вам підходить .

Субота, 24-го серпня , 10 ранку. Зустрічаємось перед (401 N Michigan Ave, Chicago, IL 60611). Це буде перша частина ознайомчої екскурсії . Розмовлятимемо про історію Мічиган Авеню, про річку , розвідні мости і найвідоміші споруди в центрі. Тривалість екскурсії : 2,5- 3 години.

Неділя , 25-го серпня, 10 ранку. Зустрічаємось в кафе The Spoke & Bird (205 E 18th St, Chicago, IL 60616). Друга частина екскурсії. Поговоримо про розвиток міста , про місцеву аристократію , історичний район Прері Авеню, різню за форт Dearborn, південну частину Мічиган Авеню, Грант Парк. Тривалість екскурсії : 3,5-4 години.

Екскурсія відбудеться навіть якщо прийде 1 людина. :) Не хочеться залежати від погоди , та якщо дощитиме, ми порадимось чи переносити на інший день, чи ні.

До зустрічі!

Марія.

 UPCOMING EVENTS: 

 

 FOLLOW THE ARTIFACT: 
  • Facebook B&W
  • Twitter B&W
  • Instagram B&W
 RECENT POSTS: 
 SEARCH BY TAGS: 
bottom of page